Podporuje mojeID

Eshop Regulus

Eshop produktů Regulus - 2500 položek topenářského materiálu, distribuce bez kompromisů

 

Na stránkách www.eshopRegulus.cz provozovaných společností DEMVED a.s. naleznete specializovaný obchod topenářským materiálem.

 

E-shop Regulus – dodávky topenářského materiálu pro vytápění:

Solární systém, tepelné čerpadlo, krbová vložka, akumulační nádrž, akumulační nádrž s ohřevem vody, zásobník teplé vody, expanzní nádoba, elektrická topná tělesa, výměníky tepla, větrání s rekuperací tepla, hliníkové radiátory, čerpadlové skupiny otopné, oběhová čerpadla, zónové ventily, směšovací ventily, termostatické ventily kotlové, regulace, termostaty pokojové, termostaty, teploměry, tlakoměry, ventily pro vodu a plyn, odkouření plynových kotlů, ohebné trubky a izolace, nerezové trubky, čištění a ochrana topení, těsnící materiály, manostaty, tlakové spínače, radiátorové ventily, termostatické hlavice, automatiky plynových kotlů, díly plynových kotlů apod.

 

Technický servis v E-shopu produktů Regulus

Díky týmu odborníků na alternativní energie společnost DEMVED, a.s. dokázala navrhnout a realizovat velkou řadu projektů pro rodinné domy i velkých projektů podle individuálních požadavků našich zákazníků. Zkušenosti z montáží společnosti DEMVED a.s. je pak základem technického servisu pro E-shopu produktů Regulus.

Spolupráce Regulus spol. s.r.o. a DEMVED a.s.

Společnost DEMVED a.s. je dodavatelem a montážní firmou systémů Regulus, což je zárukou toho, že vám vždy bude DEMVED a.s. k dispozici pro technickou pomoc a montáž výrobků Regulus. Technici DEMVED a.s. prochází odborným školením a jsou zárukou toho, že váš systém bude správně namontován a bude efektivně fungovat.

Pružné dodávky z E-shopu produktů Regulus

Díky modernímu skladovému hospodářství pružně zásobujeme naše odběratele. Pokud si zboží objednáte v E- shopu produktů Regulus, tak Vám bude doručeno následující pracovní den kamkoli v Čechách i na Moravě.

Informovanost na E-shopu produktů Regulus

Nejmodernější výrobky a technologie vyžadují nové znalosti. Veškeré výrobky dodávané E-shop Regulus jsou vybaveny technickými listy a jsou plně pokryty předprodejním a poprodejním technickým servisem.

Budoucnost je E-shop produktů Regulus

Cílem E-shopu produktů Regulus je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu systémy Regulus dodávané v E-shopu produktů Regulus a montované společností DEMVED a.s. budou vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ